Hizmetlerimiz

UYGULAMA & MONTAJ

Yangın gibi riskli ve her koşulda hızlı müdahale edilmesi gereken durumlar ortaya çıkmadan önce, işyerinizin veya konutunuzun ihtiyaç ve risk analizi yapılarak, uygulama aşamasında oluşabilecek olası problemler bertaraf edilir. Bina yapınıza en uygun montaj seçenekleriyle, maksimum fayda alabilmeniz için mühendislerimiz ve deneyimli kadromuz gerekli tüm çalışmaları bilimsel veriler ışığında yapmaktadır.

hizmetlerimiz yangin

MALZEME TEMİNİ

Sisteminizin her birimi için gerekli tüm yedek malzemeler firmamız güvencesiyle sizlere ulaştırılmaktadır. Arıza durumlarında hızlı müdahale ederek, sisteminizin minimum zaman aralığında tekrar aktif hale gelmesi için 7/24 hizmetinizdeyiz. Temin edeceğimiz tüm malzemeler uluslararası kaliteli markalar olup, ISO sertifikasına sahiptir.

PROJELENDİRME

Yangın söndürme sistemi talebinizden hemen sonra mühendislerimizin yaptığı etüt çalışmaları neticesinde elde edilen istatistikler ve bilimsel bilgiler kullanılarak, binaların yangından korunması hakkında yönetmelik ve diğer kanuni prosedürler kapsamında projelendirme çalışmalarınız yapılmaktadır.

DANIŞMANLIK

Yangın söndürme hizmetini ilk kez alacak müşterilerimiz ile sektör hakkında bilgili olan tüm müşterilerimize, iş ve çözüm ortaklığımızın başladığı ilk günden, etüt çalışması, projelendirme, malzeme temini, montaj ve uygulama, devreye alma, arıza ve periyodik bakım günlerine kadar, her aşamada profesyonel danışmanlık hizmetimizi sunmaktayız.

İletişim Bilgileri

Adres: Seyitnizam mahallesi Demirciler sitesi 2. Yol No 29 Zeytinburnu İstanbul

Sosyal Paylaşım Ağları

Gelişmelerden kolayca haberdar olmak için E-Bültenimize kaydolun